Tayte Small Black velik i prostran ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tayte Small je svestrani ruksak koji kombinira praktičnost s modernim dizajnom. Kompaktan, ali prostran – idealan za grad i putovanja. Lagana, čvrsta konstrukcija…
Više informacijaTayte Small je svestrani ruksak koji kombinira praktičnost s modernim dizajnom. Kompaktan, ali prostran – idealan za grad i putovanja. Lagana, čvrsta konstrukcija osigurava udobno nošenje, dok promišljeni raspored džepova pomaže održavati red. Stilski i funkcionalni pratilac za svakodnevne avanture.
- Glavno zatvaranje na patent
- Izrađen od čvrstog materijala
- Prostor podijeljen u dva džepa
- Veliki džep za laptop
- Vanjski džepovi na patent
- Pojas preko prsa
- Punjeni ramenski remeni i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 490 (630) x 250 x 120 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 900 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 14 - 19 |
| Styl | Putni, Studentski |
| Dužina remena | 56 - 99 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Vodootporan materijal, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinarenje, odavno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za šetnju gradom, posao ili školu. Odaberi komad koji odgovara tvojim leđima i savršeno upotpunjuje tvoj outfit. Dodatna neosporna prednost ruksaka je da imaš slobodne ruke, a tvoja će ti leđa zasigurno zahvaliti jer se cijela težina tvoje opreme lijepo raspoređuje na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.