Larrel Dusty Pink asimetrična crossbody torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Larrel je originalna prostrana crossbody torba koja se neće brzo dosaditi. Ova asimetrična dizajnerska torba savršena je za posebne prilike i svakodnevno nošenje.…
Više informacijaLarrel je originalna prostrana crossbody torba koja se neće brzo dosaditi. Ova asimetrična dizajnerska torba savršena je za posebne prilike i svakodnevno nošenje. Jednostavno, kada želiš dodati šmek svom outfitu. Zahvaljujući čvrstom materijalu, odlično zadržava oblik, bez obzira čime je napuniš. Dodatna prednost je praktična stražnja džepica u kojoj ćeš svoje dragocjenosti imati sigurno pohranjene, a opet pri ruci. S Larrel-om ćeš uvijek biti sebi.
- Prostrana crossbody torba
- Asimetrični čvrsti oblik
- Stražnji džep za vrijednosti
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 250 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 364 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Boja | Ružičasta |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 94 - 144 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
Vječna klasika koju možeš nositi ljeti i zimi, na posao ili šetnju, uz tenisice ili štikle. Crossbody torba je komad koji se garantirano nosi. Zahvaljujući dugom remenu, možeš je prebaciti preko ramena i biti sigurna da neće skliznutu i pasti, ostavljajući ti ruke slobodnima za mobitel ili kavu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Stoga, kreni i dopusti crossbody torbi da te prati.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.