Tiara urbani prostrani ruksak sa zipom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
„Kada se praktičnost kombinira sa stilom, ne može se stvoriti ništa drugo osim izvrsnog komada. Uvjerite se i sami da će vam se svidjeti nježni sivo-ružičasti ruksak u…
Više informacija„Kada se praktičnost kombinira sa stilom, ne može se stvoriti ništa drugo osim izvrsnog komada. Uvjerite se i sami da će vam se svidjeti nježni sivo-ružičasti ruksak u sekundi. Ako ste počeli tražiti praktičan, elegantan i moderan ruksak, možete završiti s pretragom. Ovaj ruksak savršeno ispunjava vaše ideje i bit će ukras za svaki vaš outfit.“
- Dvostruka zaštita od krađe – glavni pretinac s patentnim zatvaračem i gumbom
- Prednji pretinac s patentnim zatvaračem, unutarnji pretinac za mini prijenosno računalo i manji pretinac s patentnim zatvaračem
- Udobne i izdržljive naramenice (podesive)
- Pretinac za mobitel ili ključeve s patentnim zatvaračem na stražnjoj strani
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 x 290 x 115 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 630 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Siva |
| Volumen | 13 |
| Styl | Za posao, Studentski, Za svaki dan |
| Dužina remena | 58 - 83 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUKSACI
„Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Značajke koje su neraskidivo povezane s ruksacima i ujedno su savršena modna alternativa torbicama. Ako mislite da je to upravo ono što tražite, pregledajte našu stranicu. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje možete lako ponijeti u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti vaš urbani outfit.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.