Eileen Wine velika torba za rame
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ako je torba za cijeli dan, onda je to Eileen. Izrađena je od jednog komada eko kože i precizno sašivena u bezvremenski oblik. Glatka i jednostavna obrada jasno govori …
Više informacijaAko je torba za cijeli dan, onda je to Eileen. Izrađena je od jednog komada eko kože i precizno sašivena u bezvremenski oblik. Glatka i jednostavna obrada jasno govori "Minimalizam." Zatvara se samo magnetnim pinom, tako da brzo možeš pronaći ono što tražiš u prostranoj torbi za svakodnevno nošenje.
- Shopper torba sašivena iz jednog komada tkanine
- Zatvaranje torbe patentima
- Džepić za sitnice na zatvarač + 2 pregrade
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 450 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 590 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.