Mirelle Dark Grey eco crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Nije mala, ni velika. Može biti oboje. Mirelle nudi kombinaciju dva materijala i mogućnost jednostavnog smanjenja prostora torbice običnim presavijanjem, kada se to baš…
Više informacijaNije mala, ni velika. Može biti oboje. Mirelle nudi kombinaciju dva materijala i mogućnost jednostavnog smanjenja prostora torbice običnim presavijanjem, kada se to baš hoće. Na primjer na izlet, kada se misteriozno izgubi užina iza prvog zavoja. Osim toga, dio je naše eco kolekcije, pa daje planeti predah, ali ima svoj neodvojivi Vuch stil.
- Izrađena od recikliranih PET boca
- Varijabilni glavni džep sa zatvaranjem na patent
- Patenti koji ne propuštaju ni kap
- Široki podesivi remen za udobno nošenje
- Unutrašnji odjeljci i džepovi na patent
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 295 (395) x 280 x 85 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 310 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 85 - 145 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Eco torbice
Održivost, štedljivost, obzirnost. Jesu li ti te vrijednosti bliske? Tada bi ti mogla biti bliska i neka od naših eco torbica, koje imaju jasan cilj. A to je biti štedljive prema okolišu. Zajedno tako možete tvoriti nerazdvojni par, koji neće biti ravnodušan prema našem planetu.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.