Mellora Dotty Wine udoban prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Multifunkcionalni ruksak Mellora naš je i tvoj TOP izbor. Kada smo shvatili da na sebi nema niti jednu točkicu, bilo je vrijeme to ispraviti. Također smo joj priuštili…
Više informacijaMultifunkcionalni ruksak Mellora naš je i tvoj TOP izbor. Kada smo shvatili da na sebi nema niti jednu točkicu, bilo je vrijeme to ispraviti. Također smo joj priuštili novu kombinaciju materijala i još jače ugrađene magnete za zatvaranje nakon presavijanja. A pitaš se zašto taj džepić na leđima? Mi smo ga zavoljeli za telefon, ali ti u njega možeš staviti bilo što za što želiš imati apsolutnu sigurnost neprobojnosti.
- Unutarnji odvojeni prostor za mini prijenosno računalo i mali džepić na patent
- Zatvaranje na patent + nakon presavijanja može se osigurati ultra jakim magnetskim zatvaračem
- Podesivi naramenice
- Podstavljena leđa za maksimalno udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 380 x 250 x 180 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Tekstil |
| Težina | 690 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Ljubičasta |
| Volumen | 17 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Sportski, Putni |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.