Caira E Brown mala eco torbica s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Stilska torbica iz eco kolekcije koja se nadovezuje na popularni model Caira i dodaje nekoliko poboljšanja. Utisnut točkasti uzorak daje joj nježno razigran izgled, a…
Više informacijaStilska torbica iz eco kolekcije koja se nadovezuje na popularni model Caira i dodaje nekoliko poboljšanja. Utisnut točkasti uzorak daje joj nježno razigran izgled, a dublji džepovi osiguravaju praktičnost svaki dan. Lagana je, prostrana i spremna na sve što Ti dan donese. Održiv izbor koji ima stil i smisao.
- Izrađena od recikliranog materijala
- Dva glavna džepa sa zipom
- Utisnut točkasti uzorak na vanjskoj strani torbice
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 210 x 60 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 380 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | DOTS, ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 72 - 132 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco torbice
„Održivost, štedljivost, obzirnost. Jesu li Ti ove vrijednosti bliske? Tada bi Ti mogla biti bliska i neka od naših eco torbica koje imaju jasan cilj. A to je biti štedljive prema životnoj sredini. Zajedno tako možete tvoriti nerazdvojni par koji neće biti ravnodušan prema našoj planeti."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.