Elowen Brown mini torbica s monogramom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ne brini što se sve neće stati u nju. Elowen je torbica za dane kada želiš biti slobodna, brza i stilska. Ima kompaktan oblik, kultni monogram i detalje koji te neće…
Više informacijaNe brini što se sve neće stati u nju. Elowen je torbica za dane kada želiš biti slobodna, brza i stilska. Ima kompaktan oblik, kultni monogram i detalje koji te neće ostaviti da se izgubiš u gomili. Baš dovoljno za ključeve, novčanik, ruž i samopouzdanje.
- Glavni zatvarač na zip
- Vanjski džepić na zip
- Dva unutrašnja džepića
- Podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 140 x 200 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 340 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Monogram VUCH |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 108 - 130 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Mini |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želiš imati neviđeni šarm i biti Vuch u svakom detalju? Do detalja promišljena Vuch monogram kolekcija tu je za tebe. Razmazi se komadom iz kojeg zrači stilskost naglašena Vuch logom na svakom centimetru. Bilo da to kažeš torbom, novčanikom ili ruksačićem...
Vuch je tvoja najvjernija ljubav, pa to reci svima bez jedine riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.