Joanna Grey urbani prostrani ruksak s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
„Siva boja vam ne dopušta da spavate. Pogotovo što se tiče boje simpatičnog ruksaka, koji je istaknut ne samo praktičnošću, već i činjenicom da ga lako možete…
Više informacija„Siva boja vam ne dopušta da spavate. Pogotovo što se tiče boje simpatičnog ruksaka, koji je istaknut ne samo praktičnošću, već i činjenicom da ga lako možete kombinirati s bilo kojom odjećom. Ne možete li i vi skinuti pogleda s njega?“
- Prostrani unutarnji pretinac s dvostrukim pričvršćivanjem - patentnim zatvaračem i gubom
- Prikladan vanjski pretinac s patentnim zatvaračem na prednjoj i stražnjoj strani ruksaka
- Unutarnji pretinac za mobitel i pretinac s patentnim zatvaračem
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 760 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 12 |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 52 - 97 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
RUKSACI
„Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Značajke koje su neraskidivo povezane s ruksacima i ujedno su savršena modna alternativa torbicama. Ako mislite da je to upravo ono što tražite, pregledajte našu stranicu. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje možete lako ponijeti u planine, tako i elegantne pratitelje koji će savršeno naglasiti vaš urbani outfit.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.