Mirelle Wonder E Black eco crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Mirelle Wonder je dokaz da održivi komad može izgledati odlično. Glavnu ulogu ovdje igra prekrasan uzorkovani remen koji čak i od jednostavnog outfita napravi hit na…
Više informacijaMirelle Wonder je dokaz da održivi komad može izgledati odlično. Glavnu ulogu ovdje igra prekrasan uzorkovani remen koji čak i od jednostavnog outfita napravi hit na prvi pogled. To je pravi izbor za tebe ako tražiš stylish pratilju od eco materijala koja te ni u čemu neće ograničiti. Samo je prebaci preko ramena i kreni u grad sa sviješću da tvoj stil ima razinu i pravi smjer.
- Izdržljiv i vodootporan eco materijal
- Glavno zatvaranje na magnet i patent
- Vanjski džepić na patent
- Unutarnji odjeljci za sitnice
- Podesivi tkani remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 295 (395) x 280 x 85 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 490 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 85 - 145 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Reciklirani Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco torbice
„Održivost, brižnost, obzirnost. Jesu li ti ove vrijednosti bliske? Tada bi ti mogla biti bliska i neka od naših eco torbica koje imaju jasan cilj. A to je biti brižne prema okolišu. Zajedno tako možete tvoriti nerazdvojivi par koji neće biti ravnodušan prema našem planetu."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.