Byrsa Teal elegantna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Elegantna torbica koja se savršeno uklapa za šetnje gradom ili izlaske u kulturu. Kada smo je dizajnirali, fokusirali smo se i na udobnost, zato smo napravili širi remen…
Više informacijaElegantna torbica koja se savršeno uklapa za šetnje gradom ili izlaske u kulturu. Kada smo je dizajnirali, fokusirali smo se i na udobnost, zato smo napravili širi remen koji ne steže, ne struže i ugodno se nosi.
- Elegantan dizajn
- Glavno zatvaranje na magnet i patent
- Torbica podijeljena u dva dijela
- Širi remen – jamči udobnost
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 370 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava, Zelena |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 91 - 167 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody
Bezvremenski klasik koji možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i uz salonke. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno nositi. Zahvaljujući dugom remenu prebacuješ je preko ramena i imaš sigurnost da ti neće kliziti niti padati, a ruke su ti slobodne za mobitel ili kavu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i dopusti da crossbody torbica postane dio tebe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.