Danita Grey prostorna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Svidio ti se naš bestseller ruksak Gioia? Onda ne smiješ propustiti crossbody torbicu Danita, koja je bila inspirirana njime! Praktična, stilska i prostorna. Jednostavno…
Više informacijaSvidio ti se naš bestseller ruksak Gioia? Onda ne smiješ propustiti crossbody torbicu Danita, koja je bila inspirirana njime! Praktična, stilska i prostorna. Jednostavno idealna za svakodnevno nošenje. Magnetno zatvaranje poklopca i zip osigurat će maksimalnu sigurnost tvojih stvari, dok džep na stražnjoj strani omogućuje brz pristup najvažnijim stvarima. Ne nedostaje ni detaljno prošivanje u obliku Vuch logotipa, koje torbici Danita daje pravi šarm.
- Stvarno prostorna crossbody torbica
- Dva podesiva crossbody remena (tekstilni + od umjetne kože)
- Zatvaranje na zip pokriven poklopcem
- Stražnji i unutarnji džepovi na zip
- Prošivanje u obliku Vuch logotipa na stražnjoj strani torbice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 190 x 250 x 80 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 475 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 87 - 147 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody
Bezvremenski klasik koji možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i uz cipele na petu. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno podnijeti. Zahvaljujući dugom remenu baciš je preko ramena i imaš sigurnost da ti neće kliziti s njega niti padati bilo gdje, a ruke će ti biti slobodne za mobitel ili kavu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i dopusti crossbody torbici da ti prilegne uz tijelo.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.