Fossy crossbody torba s lancem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Svima nam je potrebna jedna mala crna torbica s metalnim lančićem koju možemo lako nositi uz traperice. Ali kada je pravo vrijeme, pogodna je i za zabave. Ovo je ONA –…
Više informacijaSvima nam je potrebna jedna mala crna torbica s metalnim lančićem koju možemo lako nositi uz traperice. Ali kada je pravo vrijeme, pogodna je i za zabave. Ovo je ONA – Fossy. Kad je pogledate, neće vam promaći, jer je jednostavno luksuzan komad. Zahvaljujući slijepom tisku na površini torbice, ista je ukrašena šesterokutima s našim logom. Na što vas podsjeća ovaj oblik? Možda na dijamant? A to je upravo ono što je Fossy u našem portfelju.
- Elegantan dizajn sa srebrnim Vuch logotipom
- Unutarnji pretinac s patentnim zatvaračem za sitne stvari
- Dva unutarnja pretinca bez kopčanja
- Crossbody remen s modnim srebrnim lancem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 240 x 200 x 105 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 305 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 130 - 143 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budite moderni i jedinstveni uz Shape of Diamond!
Trenutno gledate dragulje i dijamante iz našeg portfelja. Uspješne Cary i Carrie postale su ikone koje su nas inspirirale da dizajniramo druge luksuzne Vuch komade. Cijela kolekcija Shape of Diamond ukrašena je elegantnom igrom sa slijepim tiskom i neobičnim metalic detaljima. Dakle, koji će vam ruksak, torbica ili novčanik osvojiti srce i neće ga pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.