Fossy MN Brown elegantna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Proljetni popusti su s tobom još samo do utorka 31. 3., zato odaberi točno ono što ti najbolje odgovara. Uz to dobivaš besplatnu dostavu pri kupnji iznad 20 € i možeš si priuštiti još više radosti.
Fossy MN s podesivim širokim remenom temelji se na provjerenom dizajnu Fossy, ali donosi novu dimenziju elegancije. Izrađena je od istog materijala kao torbica Cara,…
Više informacijaFossy MN s podesivim širokim remenom temelji se na provjerenom dizajnu Fossy, ali donosi novu dimenziju elegancije. Izrađena je od istog materijala kao torbica Cara, tako da se možeš osloniti na njezinu kvalitetu i luksuzni izgled. Ima izraženi vanjski džep bez zatvarača i glavni džep na dvostruki patent koji osigurava sigurnost tvojim dragocjenostima.
- Minimalistički dizajn s monogramom
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džep na magnet
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 220 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 440 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 75 - 110 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želiš imati neviđeni šmek i biti Vuch svakim centimetrom? Do detalja promišljena Vuch monogram kolekcija tu je za tebe. Razmaži se komadom iz kojeg zrači stilskost naglašena Vuch logom na svakom centimetru. Bilo da to kažeš torbicom, novčanikom ili ruksačićem…
Vuch je tvoja najvjernija ljubav, zato to reci svima bez ijedne riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.