Anna Black crossbody torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Anna je crossbody torba koja se temelji na jednostavnosti i čistom dizajnu. Inspirirana našim bestsellerom Coalie, Anna donosi isti casual stil koji se odlično kombinira…
Više informacijaAnna je crossbody torba koja se temelji na jednostavnosti i čistom dizajnu. Inspirirana našim bestsellerom Coalie, Anna donosi isti casual stil koji se odlično kombinira s bilo kojim outfitom. Dva odvojena pretinca s patentnim zatvaračem pružaju ti dovoljno prostora za sve tvoje potrepštine, bez gubitka tanke siluete torbe. S elegantnim linijama i diskretnim reljefnim logotipom, Anna je torba koju ćeš koristiti i za svakodnevne i za posebne prigode. Stilska i praktična u svakom pogledu.
- Iznenađujuće prostrana crossbody
- Dva odvojena pretinca s patentnim zatvaračem
- Podesivi remen prilagođen tvojoj visini
- Torba se oblikom prilagođava onome čime je napuniš
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 230 x 40 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 344 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 145 - 81 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.