Byrsa Pink Ženske torbice
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
VUCH dani uz kod VDANI25 savršen su razlog za novi komad. Popust -25 % vrijedi samo danas, zato odaberi dodatak koji će te veseliti svaki dan.
Volite li red? Onda ćete biti apsolutno oduševljeni Byrsa Pink torbicom. Unutra je veliki džep podijeljen na dva dijela, a ujedno ima i nekoliko manjih džepova, tako da…
Više informacijaVolite li red? Onda ćete biti apsolutno oduševljeni Byrsa Pink torbicom. Unutra je veliki džep podijeljen na dva dijela, a ujedno ima i nekoliko manjih džepova, tako da sve ima svoje mjesto i nećete vječno tražiti svoje dragocjenosti.
- Elegantan dizajn
- Glavno kopčanje s magnetom i patentnim zatvaračem
- Torbica je podijeljena na dva dijela
- Širi remen - pruža udobnost
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 370 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ružičasta |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 91 - 167 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody
„Kad je netko ponosan na nas, grije nam srce. Ali biste li vjerovali da možete biti ponosni i na svoju torbicu? Ona koja to zaslužuje je crossbody torbica. Možete biti ponosni što je imate. Zbog njezine praktičnosti, popularnosti ili bezvremenosti? Sami odaberite razlog.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.