Zane Dotty Black prostrani ruksak na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Žuriš na predavanje? Zane će biti tvoj najvjerniji partner i na najtežem ispitu. Potvrđeno od strane 9 od 10 studentica. Zahvaljujući nekoliko džepova možeš u njega…
Više informacijaŽuriš na predavanje? Zane će biti tvoj najvjerniji partner i na najtežem ispitu. Potvrđeno od strane 9 od 10 studentica. Zahvaljujući nekoliko džepova možeš u njega složiti sve svoje potrepštine i uvijek ih brzo pronaći. U to naravno ubrajamo i laptop, za koji smo pripremili podstavljeni džep, da bude kao u perju. I vjerojatno ćemo se složiti da malo kome pristaju ove šarene točkice kao njemu.
- Unutarnji prostor s odvojenim prostorom za mini laptop
- Podesive naramenice
- Prednji džep koji se zatvara na patent
- Iznimno čvrst i izdržljiv materijal
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 370 x 300 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Tekstil |
| Težina | 540 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Crna |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 14 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Studentski |
| Dužina remena | 53 - 92 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca, koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.