Grazia Brown mini torba preko ramena
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Mini torba, maxi stil! Ova mlađa sestrica Eileen preuzela je najbolje od Hobo torbi, smanjila se do savršenstva i dodala praktičnu zip torbicu unutra. Savršeno će…
Više informacijaMini torba, maxi stil! Ova mlađa sestrica Eileen preuzela je najbolje od Hobo torbi, smanjila se do savršenstva i dodala praktičnu zip torbicu unutra. Savršeno će dopuniti tvoj playful outfit i pratiti te na svakoj avanturi.
- Mini hobo torba
- Glavno zatvaranje na magnet
- Unutarnja zip džepica i pretinac za sitnice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 140 x 160 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 270 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 77 cm |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Jednostavni Vušci, Simply Vuch!
Ponadvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV lako se snalazi i bez pozlatnih dodataka. Jer u jednostavnosti leži ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svakog SimplyV komada čini čista linija, gladak materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a opet ništa ne nedostaje. Koja će biti jednostavno tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.