Coalie MN Lila prošivena crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Nježni pastelni tonovi impresioniraju gdje god se pojave. Kazalište, spoj, škola ili vjenčanje neće biti problem s Coalie MN Lila torbicom. Vjerujte nam, uz ovu…
Više informacijaNježni pastelni tonovi impresioniraju gdje god se pojave. Kazalište, spoj, škola ili vjenčanje neće biti problem s Coalie MN Lila torbicom. Vjerujte nam, uz ovu ljepoticu bilo gdje ćete se osjećati kao u bajci.
- Originalni dizajn s monogramom
- Zatvaranje patentnim zatvaračem
- Podesiv i uklonjiv remen
- Unutarnji džepovi
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 276 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Prošiven, Monogram VUCH |
| Boja | Ljubičasta |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 91 - 137 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želite nevjerojatan šarm i biti dio Vucha uvijek i svugdje? Nova kolekcija Vuch monogram, detaljno razvijena, tu je za vas. Razmazit će vas stilom i istaknuti logotip Vuch na svakom centimetru. Možete je doživjeti s torbicom, novčanikom ili ruksakom...
Vuch je vaša najvjernija ljubav, pa pokažite to svima bez riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.