Cara Dazzling Purple dizajnerska crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Cara Dazzling je poput magneta za poglede. Ima isti praktičan kroj kao bestseller Cara, ali je obučena u sjajni ogrtač s originalnom strukturom koja podsjeća na zgužvani…
Više informacijaCara Dazzling je poput magneta za poglede. Ima isti praktičan kroj kao bestseller Cara, ali je obučena u sjajni ogrtač s originalnom strukturom koja podsjeća na zgužvani saten. Izvana wow efekt, iznutra praktični džepovi, zlatni detalji i remen koji možeš prebaciti preko ramena ili odvojiti. Ova torbica je jednostavno malo sjaja, puno samopouzdanja u jednom praktičnom pakiranju.
- ICONIQ COLLECTION
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji džepići za sitnice
- Dizajn zgužvanog satena
- Podesivi remen za rameno
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 360 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Prošiven |
| Boja | Ljubičasta |
| Kolekcija | Iconiq |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 107 - 130 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
ICONIQ
Kolekcija koja uzima naše apsolutne bestsellere i oblači ih u nepogrešiv i samopouzdan ogrtač.
Ovo nije samo redizajn, ovo je naš najsmeliji manifest. Klasični krojevi, preciznost i apsolutna usmjerenost na detalj. Svaki komad iz ove kolekcije rezultat je apsolutne usmjerenosti na detalj i beskompromisne preciznosti. Pažljivo odabrani materijali, specijalno vintage okovje koje od cijele kolekcije čini nešto jedinstveno.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.