Coalie MN Apricot prošivena crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Coalie MN Apricot je za sve djevojke koje cijene i najmanje detalje. Monogram koji skriva logo Vuch, nećete odmah otkriti. Zahvaljujući podatnom materijalu, Coalie MN…
Više informacijaCoalie MN Apricot je za sve djevojke koje cijene i najmanje detalje. Monogram koji skriva logo Vuch, nećete odmah otkriti. Zahvaljujući podatnom materijalu, Coalie MN Apricot je i praktična i funkcionalna.
- Originalni dizajn s monogramom
- Zatvaranje na zatvarač
- Podesivi remen koji se može odvojiti
- Unutarnji džepići
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 276 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Monogram VUCH |
| Boja | Bež |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 91 - 137 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želite nevjerojatan šarm i biti dio Vucha uvijek i svugdje? Nova kolekcija Vuch monogram, detaljno razvijena, tu je za vas. Razmazit će vas stilom i istaknuti logotip Vuch na svakom centimetru. Možete je doživjeti s torbicom, novčanikom ili ruksakom...
Vuch je vaša najvjernija ljubav, pa pokažite to svima bez riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.