Coalie MN Black prošivena crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Coalie MN Black je za sve djevojke koje cijene i najsitnije detalje. Monogram koji skriva logo Vuch teško je uočiti na prvi pogled, jer je kombinacija crne i crne…
Više informacijaCoalie MN Black je za sve djevojke koje cijene i najsitnije detalje. Monogram koji skriva logo Vuch teško je uočiti na prvi pogled, jer je kombinacija crne i crne vrhunac elegancije. Zahvaljujući svom materijalu, Coalie MN Black torbica je također praktična i funkcionalna.
- Originalni dizajn s monogramom
- Zatvaranje patentnim zatvaračem
- Podesiv i uklonjiv remen
- Unutarnji džepovi
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 276 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Prošiven, Monogram VUCH |
| Boja | Crna |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 91 - 137 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želite nevjerojatan šarm i biti dio Vucha uvijek i svugdje? Nova kolekcija Vuch monogram, detaljno razvijena, tu je za vas. Razmazit će vas stilom i istaknuti logotip Vuch na svakom centimetru. Možete je doživjeti s torbicom, novčanikom ili ruksakom...
Vuch je vaša najvjernija ljubav, pa pokažite to svima bez riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.