Fossy Mini Teal mala crossbody torbica s lančićem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Mislili smo da omiljenu Fossy ništa ne može nadmašiti. Ali sada gledaš njezinu mini verziju u nesvakidašnjim bojama, pa su sumnje u našu tvrdnju opravdane. Ova slatka…
Više informacijaMislili smo da omiljenu Fossy ništa ne može nadmašiti. Ali sada gledaš njezinu mini verziju u nesvakidašnjim bojama, pa su sumnje u našu tvrdnju opravdane. Ova slatka torbica bit će tvoj prvi izbor za večernje zabave. Ali svaki trenutak ćeš tražiti ogledalo i gledati kako ti pristaje. Ili za romantičnu večeru u michelinskom restoranu, ali "small talk" ćeš voditi uglavnom s njom. Gdje god ukratko kreneš, teško ćeš je odlagati.
- Bestseller u mini dizajnu
- Elegantno izvedena s vanjskim džepom bez zatvaranja
- Unutarnji džepić za sitnice na patent
- 2 unutarnja pregradka bez zatvaranja
- Crossbody remen s mat crnim lančićem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 200 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 330 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Plava, Zelena |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 132 - 145 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budi stylish i jedinstvena sa Shape of Diamond!
Upravo razgledaš dragulje i dijamante našeg portfolija. Bestselleri Cary i Carrie postali su ikona koja nas je inspirirala za dizajn drugih luksuznih torbica. Cijelu kolekciju Shape of Diamond krasi elegantna igra s blind tiskom i neobičnim metalnim detaljima. Koji ruksak, torbica ili novčanik će te osvojiti i više te neće pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.