Eirene Brown velika torba na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova.
Eirene je prava za ured. Vrlo je vjerojatno da će postati tvoja najdraža kolegica. Iako neće imati vlastiti stol, ne brini za nju. Ima čvrsto dno i metalne nožice na…
Više informacijaEirene je prava za ured. Vrlo je vjerojatno da će postati tvoja najdraža kolegica. Iako neće imati vlastiti stol, ne brini za nju. Ima čvrsto dno i metalne nožice na kojima će izdržati i prekovremeni rad. A nakon posla ti mirno može "pomoći" i s manjom kupnjom.
- Velika torba s čvrstim dnom koje štite 4 metalne nožice
- Cijela se zatvara na patent, tako da ništa za nemarljivce
- Duge udobne ručke pristaju na podlakticu i na rame
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 270 x 420 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 510 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Velike torbe
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju stane i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve potrebno i nepotrebno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.