Carola Dark Grey putna torba od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Super lagana putna torba od najpraktičnijeg canvas materijala bit će tvoj ručni partner za avion i redovite treninge u teretani. Na prvi pogled izgleda nenametljivo, ali…
Više informacijaSuper lagana putna torba od najpraktičnijeg canvas materijala bit će tvoj ručni partner za avion i redovite treninge u teretani. Na prvi pogled izgleda nenametljivo, ali na dodir ćeš osjetiti da je od čvrstog materijala, a unutarnji džepovi su čak podstavljeni, tako da će tvoje stvari unutra biti 100% sigurne.
- Glavno zatvaranje na patent
- Dostupan stražnji džep koji služi i za pričvršćivanje na ručku kofera
- Unutarnji podstavljeni džep za laptop do 13,3", džepić na patent i dva slobodna pregradka
- Remen za nošenje preko ramena s podesivom dužinom
- Izdržljiv canvas materijal
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 310 x 420 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 770 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Volumen | 20 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 82 - 134 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Unutarnji džep na zip, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
TechniC
Kolekcija inspirirana gradom i prirodom.
Ruksaci Mellora i Noel već neko vrijeme vladaju na prijestolju popularnosti, a iz njihovih prednosti nastalo je nekoliko odličnih nasljednika. Torbe iz kolekcije TechniC izrađene su od super izdržljivog canvas materijala, tako da se neće lako oštetiti, a prljavštinu s njih možeš lako oprati. Nabavi si pouzdanog partnera za sve svoje potrebe i uživaj u lutanju svijetom bez briga.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.