Roselda Classy Green prošivena torbica s kozmetičkom torbom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ručna torbica koja nadovezuje na omiljeni model Roselda, ali dolazi s novim šik prošivanjem. Elegantna i čvrsta, idealna za trenutke kada želiš imati stil čvrsto u ruci.…
Više informacijaRučna torbica koja nadovezuje na omiljeni model Roselda, ali dolazi s novim šik prošivanjem. Elegantna i čvrsta, idealna za trenutke kada želiš imati stil čvrsto u ruci. Unutra te dodatno čeka higijenska torbica u boji torbice, koja se slaže i pomaže. Praktičan detalj koji ćeš cijeniti svaki dan.
- Omiljeni model s prošivanjem
- Glavno zatvaranje na magnet i patent
- Unutarnji odjeljci za sitnice
- Kozmetička torbica u boji torbice
- Dio torbice je crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 260 x 320 x 155 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 500 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan, Prošiven |
| Boja | Zelena |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 130 - 145 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUČNE TORBICE
„Razmišljaš da nabaviš ručnu torbicu koju više nikada nećeš ispustiti iz ruke? Nemoj više razmišljati i kreni u akciju. Kod nas možeš dodatno birati između mnogih oblika, boja i varijacija. Ukratko, ovdje ćeš pronaći upravo takvu koja će te savršeno upotpuniti. Vjerujemo da ćete biti nerazdvojne partnerice koje će ići ruku pod ruku."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.