Neela Gala Black velika torba za nošenje preko ramena
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Nova Neela je obukla svečaniji kaput. Ali zadržala je sve što voliš kod nje. Prostranost, udobnost i praktičnost, samo sada djeluje malo više chic. Za posao, u grad ili…
Više informacijaNova Neela je obukla svečaniji kaput. Ali zadržala je sve što voliš kod nje. Prostranost, udobnost i praktičnost, samo sada djeluje malo više chic. Za posao, u grad ili u školu, kada želiš ponijeti A4 bilježnicu, laptop ili čak cijeli svoj svijet.
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji mali džep na patent
- Torba s čvrstim dnom
- Dio torbe je crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 250 x 340 x 90 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 670 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 92 - 140 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Velike torbe
Nažalost, nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju stane čak i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je Vuch koji ima cijelu sekciju takvih torbi, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve potrebno i nepotrebno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.