Coleen Lila elegantna poslovna torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Elegancija bez nepotrebnih detalja. Ova torba ima prostora za sve što dan donese, stane veći laptop, kutija za hranu i još ostane mjesta za "slučaj da zatreba".…
Više informacijaElegancija bez nepotrebnih detalja. Ova torba ima prostora za sve što dan donese, stane veći laptop, kutija za hranu i još ostane mjesta za "slučaj da zatreba". Zahvaljujući zatvaranju na patent sve ostaje sigurno i možeš biti sigurna da ćeš savladati cijeli dan s lakoćom i stilom.
- Razigrani VUCH pompom
- Elegantan i minimalistički dizajn
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji džepić za sitnice
- Prostor za laptop
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 330 x 440 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 570 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ljubičasta |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Velike torbe
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju je stao i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju takvih, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve potrebno i nepotrebno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.