Thalie Big Brown velika i prostrana torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Veći model, više mogućnosti. Ova torba je veličanstvenija varijanta našeg omiljenog dizajna Thalie. Zadržava svoju zavodljivu eleganciju, ali dodaje prostor za sve što…
Više informacijaVeći model, više mogućnosti. Ova torba je veličanstvenija varijanta našeg omiljenog dizajna Thalie. Zadržava svoju zavodljivu eleganciju, ali dodaje prostor za sve što tvoj dan zahtijeva, od laptopa do neophodne kozmetičke torbice. Bezvremeni oblik s dužim ručkama čini je stilskim i praktičnim partnerom koji s tobom drži tempo u uredu i na sastanku, a pritom izgleda sjajno uz svaku šalicu kave.
- Veća sestra modela Thalie
- Glavno zatvaranje na magnet
- Unutarnji džep na patent + dva pretinca
- Zaista prostrana torba
- Duge ručke za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 240 x 580 x 170 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 550 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Styl | Elegantni, Putni |
| Dužina remena | 60 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
VELIKE TORBE
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju stane i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju takvih torbi, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve nužno i suvišno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.