Byrsa Mini Wine mini crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Mala, ali sjajna zvijezda svakodnevne elegancije! Takva je crossbody torbica Byrsa Mini, mlađa i manja sestra našeg bestsellera. Ako ne voliš dosadu i sivilo, njezina…
Više informacijaMala, ali sjajna zvijezda svakodnevne elegancije! Takva je crossbody torbica Byrsa Mini, mlađa i manja sestra našeg bestsellera. Ako ne voliš dosadu i sivilo, njezina razigrana kombinacija boja očarat će te na prvi pogled. Remen je iste boje kao i unutrašnjost. Na prvi pogled jednostavna i elegantna, ali iznutra puna iznenađenja. Bilo da ideš u grad ili na večernju šetnju, Byrsa Mini rado će te pratiti.
- Bestseller Byrsa u manjem izdanju
- Praktičan stražnji džep s patentnim zatvaračem za sitnice
- Glavni džepovi s patentom zaštićeni preklopom s magnetskim zatvaračem
- Šareni crossbody remen s podesivom duljinom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 150, x 90 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 297 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Boja | Bordo |
| Styl | Elegantni, Putni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 81 - 149 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Mini torbice
Mobitel, novčanik, ključevi, ništa više. Ima dana kada je to dovoljno. I za te dane kreirali smo kolekciju mini torbica. One su male i praktične, jer ne zaboravljamo na praktičnost. Čak i ako su mini, imat ćete reda. Koristit ćete i remen zahvaljujući kojem uvijek imate slobodne ruke. Od nje možete napraviti i elegantnu večernju torbicu. Mini torbu možete koristiti za spoj, šetnju gradom ili kulturni događaj. Sada je na vama koju ćete mini ljepoticu odabrati za svoj ormar.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.