Fossy Sequin Mini Black dizajnerska crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Redizajn kod nas zaslužuju samo oni komadi koji to stvarno vrijede, a Fossy Mini je jasan dokaz toga. Njezinu elegantnu izvedbu nadopunjuje vanjski džep za brzi pristup,…
Više informacijaRedizajn kod nas zaslužuju samo oni komadi koji to stvarno vrijede, a Fossy Mini je jasan dokaz toga. Njezinu elegantnu izvedbu nadopunjuje vanjski džep za brzi pristup, a unutra se nalazi džepić sa zipom za sitnice i dva otvorena pregradka koja će sve držati na dohvat ruke. Bilo da ideš na zabavu, koncert ili samo tražiš malo pažnje, s ovom crnom ljepoticom imat ćeš sigurnost da imaš stil na dlanu. A i na lančiću.
- ICONIQ COLLECTION
- Glavno zatvaranje na zip s poklopcem na magnet
- Kombinacija umjetne kože i šljokica
- Vanjski i unutarnji džepići za sitnice
- Podesivi remen za rame
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 200 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Polietilen |
| Težina | 340 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | Iconiq |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 130 - 145 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PE Polietilen
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
ICONIQ
Kolekcija koja uzima naše apsolutne bestselere i oblači ih u nepogrešiv i samouvjeren ogrtač.
Ne radi se o pukom redizajnu, ovo je naš najsmeliji manifest. Klasični krojevi, preciznost i apsolutna usmjerenost na detalj. Svaki komad iz ove kolekcije rezultat je apsolutne usmjerenosti na detalj i beskompromisne preciznosti. Pažljivo odabrani materijali, posebno vintage okovje koje od cijele kolekcije čini nešto jedinstveno.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.