Tayna Beige mini crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tayna je nešto kao plus size među mini torbama. Nema jedan već dva glavna džepa. A ako vam ipak treba malo više prostora, ima prednji i stražnji džep u koje nitko ne…
Više informacijaTayna je nešto kao plus size među mini torbama. Nema jedan već dva glavna džepa. A ako vam ipak treba malo više prostora, ima prednji i stražnji džep u koje nitko ne može lako provaliti. Oba su pričvršćena magnetom. Povrh svega, odjenuli smo u dijamante iz našeg portfelja.
- Torba izrađena od provjereno kvalitetnog materijala
- 2 glavna džepa s patentnim zatvaračem
- Vanjski prednji i stražnji džep na magnetni gumb
- Podesivi crossbody remen prilagođen vašoj visini
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 150 x 190 x 80 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 264 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 75 - 135 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Mini torbice
Mobitel, novčanik, ključevi, ništa više. Ima dana kada je to dovoljno. I za te dane kreirali smo kolekciju mini torbica. One su male i praktične, jer ne zaboravljamo na praktičnost. Čak i ako su mini, imat ćete reda. Koristit ćete i remen zahvaljujući kojem uvijek imate slobodne ruke. Od nje možete napraviti i elegantnu večernju torbicu. Mini torbu možete koristiti za spoj, šetnju gradom ili kulturni događaj. Sada je na vama koju ćete mini ljepoticu odabrati za svoj ormar.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.