Lien Dotty Beige ženska torba za laptop
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Obuci točkice i kreni u grad s torbom Lien Dotty koja u sebi spaja kultnu razigran ost i čistu funkcionalnost. Dizajnirana je primarno za tvoj laptop koji pouzdano štiti…
Više informacijaObuci točkice i kreni u grad s torbom Lien Dotty koja u sebi spaja kultnu razigran ost i čistu funkcionalnost. Dizajnirana je primarno za tvoj laptop koji pouzdano štiti u podstavljenom džepu. Torba je izrađena od izdržljivog materijala koji se lako čisti i bez problema podnosi svakodnevnu gradsku uporabu. Ovaj praktični partner oduševit će te promišljenim džepovima za savršen red i čvrstim gornjim ručkama zahvaljujući kojima je možeš nositi udobno i u ruci.
- Prošireno zatvaranje na patent
- Čvrst i izdržljiv materijal
- Podstavljeni džep za laptop
- Unutarnji i vanjski džepovi na patent
- Dva bočna džepa za bocu
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 360 x 280 x 100 mm |
| Materijal | Najlon |
| Težina | 500 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Bež |
| Volumen | 10 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 45 - 77 cm |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.