Cara Smooth Black crossbody torbica s ukrasnim logotipom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Crnih torbica nije nikad dosta. Cara Smooth Black torbicu možete nositi bilo kada i bilo gdje, ali kada želite imati slobodne ruke, možete je nositi kao crossbody. …
Više informacijaCrnih torbica nije nikad dosta. Cara Smooth Black torbicu možete nositi bilo kada i bilo gdje, ali kada želite imati slobodne ruke, možete je nositi kao crossbody.
- Dekorativni VUCH logotip
- Naramenice
- Središnji dio zatvara se patentnim zatvaračem
- Unutar pretinac s patentnim zatvaračem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 330 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Crossbody torba |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 76 - 137 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
„Kad je netko ponosan na nas, grije nam srce. Ali biste li vjerovali da možete biti ponosni i na svoju torbicu? Ona koja to zaslužuje je crossbody torbica. Možete biti ponosni što je imate. Zbog njezine praktičnosti, popularnosti ili bezvremenosti? Sami odaberite razlog.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.