Fossy Mini Rio Black crossbody torbica od rafije
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Omiljeni model Fossy Mini obukao se u ljetno izdanje. Kombinacija strukturirane rafije i detalja od umjetne kože stvara lagan, prirodan izgled koji odmah priziva ljetno…
Više informacijaOmiljeni model Fossy Mini obukao se u ljetno izdanje. Kombinacija strukturirane rafije i detalja od umjetne kože stvara lagan, prirodan izgled koji odmah priziva ljetno raspoloženje. Sunce, more i dani kada ti je dovoljno samo nekoliko stvari. Prebaci je preko ramena i možeš krenuti u grad, na piće ili na večernju šetnju rivom.
- Glavni zatvarač na patent
- Dizajn s efektom rafije
- Unutarnji pretinci za kartice
- Podesivi crossbody remen s lančićem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 200 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Polipropilen |
| Težina | 299 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Pleteni |
| Boja | Crna |
| Broj kartica | 0-6 |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 100 - 120 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
46 % PU poliuretan
27 % PP polipropilen
27 % pamuk
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
Bezvremenski klasik koji možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i uz salonke. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno nositi. Zahvaljujući dugom remenu prebacuješ je preko ramena i imaš sigurnost da ti neće kliziti niti padati, a ruke su ti slobodne za mobitel ili kavu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i dopusti da crossbody torbica postane dio tebe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.