Cara Cornet Beige crossbody torbica s geometrijskim uzorkom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Cara Cornet je upravo onaj komad koji će te podržati kada želiš izgledati elegantno, a pritom zadržati svoju zaigrani izgled. Njezin poklopac krasi nježan uzorak koji…
Više informacijaCara Cornet je upravo onaj komad koji će te podržati kada želiš izgledati elegantno, a pritom zadržati svoju zaigrani izgled. Njezin poklopac krasi nježan uzorak koji joj daje šmek, dok je kombinacija s lančićem čini idealnom pratiljom za dane u pokretu i večernje piće s prijateljicom. Iako ne djeluje preveliko, pouzdano ćeš u nju sakriti sve svoje dragocjenosti bez kojih ne možeš van. Samo je prebaci preko ramena i kreni u susret novim doživljajima sa sviješću da tvoj outfit ima pravu iskru.
- Glavno zatvaranje na patent + magnet
- Unutarnji džepić na patent i dva pregradka
- Podesivi crossbody remen s lančićem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 210 x 240 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 560 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 130 - 146 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Shape of diamond
Budite moderni i jedinstveni uz Shape of Diamond!
Trenutno gledate dragulje i dijamante iz našeg portfelja. Uspješne Cary i Carrie postale su ikone koje su nas inspirirale da dizajniramo druge luksuzne Vuch komade. Cijela kolekcija Shape of Diamond ukrašena je elegantnom igrom sa slijepim tiskom i neobičnim metalic detaljima. Dakle, koji će vam ruksak, torbica ili novčanik osvojiti srce i neće ga pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.