Glenn TC Beige veliki i izdržljivi putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ruksak Glenn TC tvoj je novi najbolji prijatelj za svaku avanturu. Bez obzira ideš li u grad ili na dugačak izlet u prirodu. Stražnji skriveni džep s patentnim…
Više informacijaRuksak Glenn TC tvoj je novi najbolji prijatelj za svaku avanturu. Bez obzira ideš li u grad ili na dugačak izlet u prirodu. Stražnji skriveni džep s patentnim zatvaračem nudi sigurno mjesto za dragocjenosti koje želiš imati uvijek uz sebe, ali zaštićene od znatiželjnih pogleda. Tvoje prijenosno računalo također će biti sigurno u podstavljenom pretincu. Da bi ti ruksak Glenn TC bio udoban na putu, leđa i naramenice imaju meku podstavu.
- Ruksak iz TechniC kolekcije
- Patentni zatvarač
- Ukupno 3 vanjska džepa s patentnim zatvaračem
- Unutra džep bez zatvaranja
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 370 x 275 x 160 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 382 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 16 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Studentski, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 48 - 91 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Podstavljene trake, Skriveni džep, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
90% PES Poliester
10% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
TechniC
Kolekcija inspirirana gradom i prirodom!
Ruksaci Mellor i Noel već neko vrijeme vladaju na tronu popularnosti, a svojim karakteristikama iznjedrili su popriličan broj sjajnih nasljednika. Vuch komadi iz kolekcije TechniC izrađeni su od super izdržljivog platna pa se ne unište tako lako i mogu se lako prati. Nabavite pouzdanog partnera za sve svoje osnovne stvari i uživajte u bezbrižnom lutanju svijetom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.