Smokie Resistant Black crossbody torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Smokie Resistant je crossbody torba koja savršeno spaja sportski casual stil s praktičnošću i izdržljivošću. Izrađena od čvrstog tekstilnog materijala, spremna je…
Više informacijaSmokie Resistant je crossbody torba koja savršeno spaja sportski casual stil s praktičnošću i izdržljivošću. Izrađena od čvrstog tekstilnog materijala, spremna je suočiti se s svakodnevnim izazovima. Njen široki, šareni remen ne samo da udobno leži na ramenu, već torbi daje i zaigrani izgled. Izvezeni Vuch logo na prednjoj strani naglašava njen minimalistički dizajn. Smokie Resistant je torba koju možeš ponijeti bilo gdje – u grad, u šetnju ili na vikend izlet. Elegantna, izdržljiva i uvijek spremna da zablista!
- Glavni pretinac s patentnim zatvaračem – ništa za znatiželjne
- Unutarnji pretinac za sitnice i pretinac s patentnim zatvaračem
- Lagani i izdržljivi materijal
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 290 x 255 x 45 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 290 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 85 - 145 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
90% PES Poliester
10% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
Bezvremenska klasika koju možeš nositi ljeti i zimi, na posao ili u šetnju, uz tenisice ili štikle. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno iskoristiti. Zahvaljujući dugom remenu, prebaciš je preko ramena i možeš biti sigurna da neće skliznuti ili pasti, a ruke će ti ostati slobodne za mobitel ili kavicu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i prisloni crossbody torbicu uz sebe!
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.