Syrrael Olive asimetrična torba preko ramena
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Torba preko ramena koja je inspirirana popularnom Tricijom, ali ipak pronalazi svoj vlastiti put. Ima preklopni dio, elegantnu siluetu i novi oblik koji osvaja na prvi…
Više informacijaTorba preko ramena koja je inspirirana popularnom Tricijom, ali ipak pronalazi svoj vlastiti put. Ima preklopni dio, elegantnu siluetu i novi oblik koji osvaja na prvi pogled. Udobna za nošenje i prikladna za sve - od posla do večernjeg izlaska. Idealan izbor kada želiš klasiku s laganim twistom.
- Asimetrični oblik nastao iz bestseller modela Tricia
- Zatvaranje magnetom i zipom
- Unutarnji pretinac bez zatvaranja, mala zip džepica
- Podesivi perforiran remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 260 x 80 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 510 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 90 - 120 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbe preko ramena
Želiš li torbu koja će ti vjerno služiti i nikada te neće iznevjeriti? Onda ne oklijevaj i nabavi torbu preko ramena Vuch. Jednobojna ili šarena, širokog ili uskog remena, opuštena ili odvažna. Koja će biti tvoj odabir?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.