Fossy Mini Suede Black semiš crossbody torbica s lančićem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Od originalne Fossy Mini zadržala je ono najbolje. Sada je odjevena u mat semiš koji privlači pažnju s lakoćom i ukusom. Njezinu elegantnu izradu dopunjuje vanjski džep…
Više informacijaOd originalne Fossy Mini zadržala je ono najbolje. Sada je odjevena u mat semiš koji privlači pažnju s lakoćom i ukusom. Njezinu elegantnu izradu dopunjuje vanjski džep za brzi pristup, a unutra se nalazi džepić sa zatvaračem za sitnice i dva otvorena pregradka koja će sve držati lijepo pri ruci. Sada samo preostaje odabrati boju.
- Glavno zatvaranje na zatvarač
- Unutarnji i vanjski džepići za sitnice
- Imitacija semiša s nježnom, baršunastom površinom
- Podesivi crossbody remen sa srebrnim lančićem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 200 x 60 mm |
| Materijal | Antilop |
| Težina | 272 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Styl | Za posao, Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 104 - 129 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Mini torbice
Mobitel, novčanik, ključevi, ništa više. Postoje dani kada to jednostavno dovoljno. I za te dane stvorili smo kolekciju mini torbica. Iako su male, one su praktične jer ne zaboravljamo na funkcionalnost. Čak i ako su mini, imat ćeš red i u tih par stvari. Iskoristit ćeš i remen zahvaljujući kojem možeš uvijek imati slobodne ruke. U trenu je možeš pretvoriti i u elegantnu clutch torbicu. Mini torbicu možeš koristiti na spoju, šetnji gradom ili možda za izlazak u kulturu. Sada je samo na tebi koja će mini ljepotica ući u tvoj ormar.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.