Fino Silver crossbody remen za torbu
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tražiš detalj koji će tvojoj torbi dati novi život? Ovaj podesivi remen je upravo ono što trebaš! Crna elegancija s preciznom izradom, otporne kopče za jednostavno…
Više informacijaTražiš detalj koji će tvojoj torbi dati novi život? Ovaj podesivi remen je upravo ono što trebaš! Crna elegancija s preciznom izradom, otporne kopče za jednostavno pričvršćivanje i podesiva dužina za maksimalnu udobnost. Uz to, savršeno se slaže sa svakim outfitom.
- Gladak podesivi remen
- Dužina remena 80 - 142 cm
- Širina remena 15 mm
- Univerzalna kopča za sve torbe
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 15 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 85 g |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Dužina remena | 80 - 142 cm |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Remeni
Kada imaš osjećaj da više ne možeš napraviti dojam sa starom torbom, potrebna je promjena. Što ako promijeniš remen? Ovaj na prvi pogled nenametljiv detalj može učiniti čuda s tvojom torbom uz nekoliko klikova. To je više od pukog sredstva za učvršćivanje tvoje torbe – to je nova iskra za tvoj outfit.
Izbor je na tebi. Dizajnirali smo duge, kraće, tanke i šire, kako bi odabrao onaj koji je savršen za tebe i tvoju torbu. I odgovara kada je potrebna zamjena. Dakle, ako remen tvoje torbe više nije reprezentativan, ovdje možeš pronaći zamjenu.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.