Linton MN Black elegantni gradski ruksak s monogramom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Elegantni gradski ruksak Linton MN postat će tvoj omiljeni suputnik. Vjerno će te pratiti u šetnji gradom, ali i na važnim sastancima. Ukras s Vuch monogramom vrhunac…
Više informacija
Elegantni gradski ruksak Linton MN postat će tvoj omiljeni suputnik. Vjerno će te pratiti u šetnji gradom, ali i na važnim sastancima. Ukras s Vuch monogramom vrhunac je sofisticirane elegancije. S njim se sigurno nećeš izgubiti u masi. Zatvarač je prekriven preklopom s magnetom, tako da možeš biti sigurna da ništa neće ispasti iz ruksaka. Tu je i skriveni džep na stražnjoj strani, koji će tvoje dragocjenosti čuvati kao najveće blago.
-
Bestseller Linton s Vuch monogramom
-
Prostrana unutrašnjost s dvostrukim zatvaranjem – zatvarač i magnet
-
Praktičan vanjski džep s patentnim zatvaračem na stražnjem dijelu ruksaka
-
Unutarnji pretinci za mobitel i džep na patent
-
Podesivi remeni
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 250 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 710 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Monogram VUCH |
| Boja | Crna |
| Volumen | 9 |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 52 - 98 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želite nevjerojatan šarm i biti dio Vucha uvijek i svugdje? Nova kolekcija Vuch monogram, detaljno razvijena, tu je za vas. Razmazit će vas stilom i istaknuti logotip Vuch na svakom centimetru. Možete je doživjeti s torbicom, novčanikom ili ruksakom...
Vuch je vaša najvjernija ljubav, pa pokažite to svima bez riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.