Corbin Waves Green sportski ruksak s dvostrukim zatvaranjem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Jedinstven dizajn koji privlači na prvi pogled. Corbin Waves kombinira stil s praktičnošću. Ima dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem, koji zajedno s unutarnjim…
Više informacijaJedinstven dizajn koji privlači na prvi pogled. Corbin Waves kombinira stil s praktičnošću. Ima dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem, koji zajedno s unutarnjim rasporedom pružaju dovoljno prostora za sve tvoje neophodne stvari. Podesive naramenice su ovdje standardne. S Corbinom Waves izgledat ćeš dobro na svakom koraku.
- Glavno zatvaranje na patentni zatvarač i traku
- Dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem i dva pretinca za sitnice
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 350 x 340 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Tekstil |
| Težina | 400 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Tisak |
| Boja | Zelena |
| Volumen | 13 |
| Kolekcija | creARTivity, Aira & TechniC |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 88 - 45 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
TechniC
Kolekce inspirovaná městem i přírodou.
Batohy Mellora a Noel už nějaký čas kralují na trůnu oblíbenosti a z jejich předností vzniklo hned několik parádních následníků. Vušky z kolekce TechniC jsou ze super odolného canvasu, takže se jen tak neošoupou a špínu z nich v pohodě smyješ. Pořiď si spolehlivého parťáka na všecky své nezbytnosti a užívej si toulek světem bez starostí.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.