Cara MN Black elegantna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Monogramom ukrašena crossbody torbica Cara MN moderna je i elegantna. Upadljiv Vuch monogram i jedinstveni metalni logo čine ovu Vušku uistinu luksuznim i elegantnim…
Više informacijaMonogramom ukrašena crossbody torbica Cara MN moderna je i elegantna. Upadljiv Vuch monogram i jedinstveni metalni logo čine ovu Vušku uistinu luksuznim i elegantnim komadom. S torbicom Cara MN zablistat ćeš na zabavi, u kazalištu, na balu, a uljepšat će ti i običan dan. Pa, kamo ćeš je nositi?
-
Kompaktna torbica koja drži oblik
-
Podesivi remen za rame
-
Ukrašena Vuch monogramom
-
Uljepšana visećim metalnim logom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 335 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Monogram VUCH |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 77 - 141 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želite nevjerojatan šarm i biti dio Vucha uvijek i svugdje? Nova kolekcija Vuch monogram, detaljno razvijena, tu je za vas. Razmazit će vas stilom i istaknuti logotip Vuch na svakom centimetru. Možete je doživjeti s torbicom, novčanikom ili ruksakom...
Vuch je vaša najvjernija ljubav, pa pokažite to svima bez riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.