Tira Wine mini torbica s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Na prvi pogled malena, ali iznutra iznenađujuće dobro osmišljena. Mini torbica koja ima čvrst oblik, elegantne ručke i unutrašnjost koju ćeš odmah zavoljeti.…
Više informacijaNa prvi pogled malena, ali iznutra iznenađujuće dobro osmišljena. Mini torbica koja ima čvrst oblik, elegantne ručke i unutrašnjost koju ćeš odmah zavoljeti. Zahvaljujući nekoliko pregrada i džepu sa zatvaračem nećeš morati naslijepo tražiti mobitel ili ključeve. Savršena je za dane kada želiš ponijeti samo ono najvažnije, ali ne želiš praviti kompromis u stilu.
- Glavni prostor podijeljen u tri dijela
- Džep sa zatvaračem, bočni džepovi na magnet
- Unutarnji pretinci za kartice
- Unutarnji džepić bez zatvaranja
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 150 x 220 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 525 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Broj kartica | 0-6 |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 72 - 130 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Mini |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Mini torbice
„Mobitel, novčanik, ključevi, ništa više. Postoje dani kada je to jednostavno dovoljno. I za te dane stvorili smo kolekciju mini torbica. Iako su male, vrlo su praktične, jer ne zaboravljamo na funkcionalnost. Čak i ako su mini, imat ćeš red u tih nekoliko stvari. Iskoristit ćeš i remen zahvaljujući kojem možeš imati stalno slobodne ruke. U trenu je možeš pretvoriti i u elegantnu clutch torbicu. Mini torbicu možeš koristiti za spoj, šetnju gradom ili za izlazak u grad. Sada je samo na tebi koja će mini ljepotica ući u tvoj ormar."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.