Stella Mini Crossbody Bag mini crossbody torbica Vushie
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ova mala crossbody torba je poput mirnog povjetarca nad obalom koji se tiho uvlači u svaki dan. U njenim nježnim oblinama krije se nježnost i lakoća. Baš kao u Stelli.…
Više informacijaOva mala crossbody torba je poput mirnog povjetarca nad obalom koji se tiho uvlači u svaki dan. U njenim nježnim oblinama krije se nježnost i lakoća. Baš kao u Stelli. Djevojci koja te podsjeća da sve može biti u ravnoteži, čak i kad to ne osjećaš.
Mini torbica koja spaja nježnost s elegancijom. Nudi prostor za sve potrebne stvari i male blago koje želiš uvijek imati pri ruci. Lagana, diskretna, a ipak iznimna, nosi u sebi mir koji ne treba riječi. Podesivi remen omogućuje ti slobodu kretanja i lakoću s kojom možeš hodati svojim tempom.
Stella Mini Crossbody torba nastala je pod brendom Vushie, koji se rodio iz kolekcije brenda VUCH i uskoro se osamostaljuje. Nježna, tiha i slobodna, gdje svaki komad priča svoju priču.
- Novi brend Vushie
- Kombinacija tiska, vezenja i metalnih elemenata
- Mjesto usred ničega, lagan ljetni povjetarac i velikooka lutka Stella
- Glavno zatvaranje na zip
- Unutarnji i vanjski odjeljci za sitnice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 175 x 200 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 308 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Prošiven, Tisak |
| Boja | Plava |
| Kolekcija | Vushie |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 125 - 140 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mini |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Vushie – Stella
Stella je djevojka povjetarca. Njezina prisutnost je tiha i nježna, poput ljetnog povjetarca nad obalom. Nježna i empatična, donosi osjećaj da je sve točno onako kako treba biti.
Ne mora govoriti, njezin mir govori više od riječi. U njezinom miru pronaći ćeš ravnotežu koju si tražila i osjećaj da novi počeci mogu doći bez objašnjenja. Ona je poput morskog povjetarca koji miluje misli i omogućuje duši da duboko diše.
Stella je podsjetnik da i sitnice mogu biti izvor mira i tihog zadovoljstva. S njom ćeš shvatiti da ponekad dovoljno je samo disati i pustiti da stvari teku.