Adelia Burgundy prostrana torba na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Kada se spoje praktičnost i estetika, nastaje torba koja te nikada neće iznevjeriti. Savršena za dane kada si minimalistica, ali program imaš maksimalistički. A taj…
Više informacijaKada se spoje praktičnost i estetika, nastaje torba koja te nikada neće iznevjeriti. Savršena za dane kada si minimalistica, ali program imaš maksimalistički. A taj privjesak? Baš onaj detalj koji će ti uljepšati dan.
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džepić na patent
- Unutarnji pregradci za sitnice
- Razigrani VUCH pompom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 330 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 640 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 68 - 121 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Velike torbe
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju stane i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju takvih torbi, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve nužno i suvišno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.