Mitch Nexa Beige crossbody torbica na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Crossbody koju ćeš ponijeti van bez razmišljanja. To zato što dobro pristaje, ne smeta i ima malu torbicu na kopčanje koja spašava sve sitnice koje se inače gube u…
Više informacijaCrossbody koju ćeš ponijeti van bez razmišljanja. To zato što dobro pristaje, ne smeta i ima malu torbicu na kopčanje koja spašava sve sitnice koje se inače gube u dubinama torbe. Prebaciš je preko ramena i ne brineš. Za put, u grad, za dan kada trebaš imati stvari uz sebe, a glavu u oblacima.
- Glavno zatvaranje na patent + magnet
- Unutarnji džep na patent + dva pregratka
- Vanjski džep na patent
- Torbica na patent koja se skida
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 300 x 90 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 350 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 80 - 113 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
83% PES Poliester
17% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
Kada je netko ponosan na nas, to nas grije kod srca. Vjerovala bi li da i Tvoja torbica može biti ponosna na Tebe? Takva koja to može je crossbody torbica. Ti opet možeš biti ponosna što imaš baš nju. Možda zbog njezine praktičnosti, omiljenosti ili nadvremenosti? Razlog ćeš već sama odabrati.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.