Massimo Mini Pink mini crossbody torbica s šarenim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ova torbica je dokaz da jednostavnost može biti maksimalno stilska. Kutijasti oblik s prošivenim uzorkom djeluje elegantno, dok široki crossbody remen dodaje šmek i…
Više informacijaOva torbica je dokaz da jednostavnost može biti maksimalno stilska. Kutijasti oblik s prošivenim uzorkom djeluje elegantno, dok široki crossbody remen dodaje šmek i razigrannost. Bilo da ideš u grad ili samo na brzu kavu, zna kako privući pažnju. Nije za svakoga – ali ako tražiš torbicu koja će stati sve važno, suđeni ste jedno drugome.
- Glavni džep na patent
- Unutarnji pretinci za kartice
- Unutarnji džep za sitnice
- Kontrastni crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 140 x 215 x 70 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 334 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Prošiven |
| Boja | Ružičasta |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 94 - 149 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Mini torbice
Mobitel, novčanik, ključevi, ništa više. Ima dana kad to jednostavno dovoljno. A za te dane stvorili smo kolekciju mini torbica. Iako su male, praktične su, jer ne zaboravljamo na funkcionalnost. Čak i kad su mini, imat ćeš red u tih par stvari. Iskoristit ćeš i remen, zahvaljujući kojem možeš imati stalno slobodne ruke. U tren oka možeš od nje napraviti i elegantnu clutch torbicu. Mini torbicu možeš koristiti za spoj, šetnju gradom ili možda za kulturno uživanje. Sada je samo na tebi koja mini ljepotica će ući u tvoj ormar.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.