Linaya Wine Red mala torba za rame
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ova polumjesečasta ljepotica kopira linije ženskog tijela tako prirodno da se stapa s tvojim pokretom. Nježne krivulje, elegantan podesivi remen i minimalistički detalji…
Više informacijaOva polumjesečasta ljepotica kopira linije ženskog tijela tako prirodno da se stapa s tvojim pokretom. Nježne krivulje, elegantan podesivi remen i minimalistički detalji čine ovu torbu stilskim dodatkom. Linaya će savršeno pristajati tamo gdje pripada – pod tvojom rukom i u tvom stilu.
- Glavni zatvarač na patent
- Unutarnji džep na patent + pregradak za sitnice
- Podesivi remen za rame
- Oblik polumjeseca
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 255 x 200 x 70 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 286 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 58 - 106 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbe preko ramena
Želiš li takvu torbu koja će ti vjerno služiti i nikad te neće razočarati? Tada ne oklijevaj i nabavi si torbu preko ramena Vuch. Jednobojna ili višebojna, sa širokim ili uskim remenom, ležerna ili odvažna. Već znaš koja će kod tebe pobijediti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.